• Wpisów:235
 • Średnio co: 15 dni
 • Ostatni wpis:6 lata temu, 19:25
 • Licznik odwiedzin:31 056 / 3604 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Pseudoliberalni platformiani „fachowcy” premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska opowiadali przed wyborami bajki, jak to oni będą prywatyzować, jak tylko dorwą się do upragnionego koryta. Teraz jeden z „fachowców” „katarczyk” geodeta minister skarbu Aleksander Grad zamierza znacjonalizować bank BZ WBK.
 

 
Drugoirlandzki platformiany „fachowiec” minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller za powódź obwinił… bobry. O tym, że zaraz po wygranych wyborach „fachowiec” Elżbieta Bieńkowska, która dostała stołek ministra rozwoju regionalnego, natychmiast anulowała zatwierdzone przez PiS projekty antypowodziowe nie wspominał. Wcześniej inny „fachowiec” minister finansów mgr Jacek Rostowski za spowolnienie gospodarcze obwiniał zimę. A jeszcze wcześniej za wszystko platformiani drugoirlandzcy „fachowcy” obwiniali PiS.
 

 
„Fachowcy” premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska przepchnęli przez Sejm ustawę, dzięki której platformiani urzędnicy będą mogli jeszcze łatwiej odbierać dzieci rodzicom, z czym do tej pory i tak nieźle sobie radzili. Teraz nawet nie będzie potrzebny wyrok sądu. Ustawę przyklepał pełniący obowiązki prezydenta mąż kaszalota (ustaw obniżających podatki i wprowadzających słynne przed wyborami ułatwienia dla przedsiębiorców tak sprawnie PO nie przepycha). Dzięki niej dziecko będzie mogło np. poskarżyć się policji na rodzica, który dał klapsa (np. za to, że wkładało druty do kontaktu lub wybiło szybę w samochodzie sąsiada). Rodzic trafi wtedy do więzienia, a dziecko do Tuskjugend.
 • awatar obserwatorXX: @Ta, którą opiekują się aniołowie: milcz !
 • awatar Cuda w Drugiej Irlandii – minikronika: Ty popierasz faszyzm, a ja nie. Tym się różnimy. Twoje prawo.
 • awatar Gość: a mimo to wolę ich od kaczek, no proszę, jarek i jego brat (śp), postarali się żeby zraźić wielu ludzi do siebie do końca świata i o jeden dzień dłużej, to już jest niebywały wyczyn, nie każdemu się udaje spieprzyć swój wizerunek bezpowrotnie...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Drugoirlandzki pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, który przed wyborami opowiadał bajki, jakie to pod jego rządami państwo będzie przyjazne dla przedsiębiorców, wprowadził drastyczną podwyżkę obowiązkowych polis (OC) dla lekarzy.
 • awatar Gość: Jak przystało na partię "liberalną", PO ustawowo zobowiązała każdą gminę do tworzenia "społecznych trójek", które będą monitorowały (inwigilowały ?) rodziny "w celu wykrycia" przestępstw i strrrrasznych zbrodni. O resztę zadba odpowiednio "zreformowana" CBA. To już nie "Druga Irlandia", tylko "Druga Białoruś".
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Drugoirlandzki pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk cały czas uważa, że miliony Polaków płacą za mało podatków i innych danin publicznych, w związku z tym ze swoimi „fachowcami” z Ministerstwa Infrastruktury planuje wprowadzić nowy podatek za przejazd „autostradowymi obwodnicami” (co to jest!?) miast.
 

 
Platformiacy, sojusznicy SLD, wybrali na szefa NBP TW „Belcha”. Podżyrował to sam Bronisław Maria Karol hr. Komorowski aka Drzwi od Stodoły, aktualnie pełniący obowiązki prezydenta. Wcześniej PO wybrała na ministra bez teki – ale za to z dużą pensją – znanego z niechęci do PiS-u i mydła TW „Znaka”, a na szefa PKOl szykuje alkoholika Prezia, znanego również jako TW „Alek”. By żyło sie lepiej!
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk cały czas uważa, że miliony Polaków płacą za niskie podatki. W związku z tym jego „fachowiec” minister finansów mgr Jacek Rostowski zamierza zlikwidować ulgę akcyzową od biopaliw, dzięki czemu podatek wzrośnie o 15 gr na litrze.
 

 
Drugoirlandzki poseł Platformy Obywatelskiej Cezary Atamańczuk został prawomocnie skazany na dwa lata więzienia za posiadanie narkotyków. W kolejce na sprawiedliwość czekają, na razie chytrze ukrywający się za immunitetem przed prokuratorem, platformiany senator Krzysztof Piesiewicz oraz platformiany poseł Waldy Dzikowski.
 • awatar Gość: Po pierwsze zaocznie, po drugie nadal jest posłem. Czyli PO staremu.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk i jego „fachowcy” będą „zachęcać” do zakupu „ekologicznych” samochodów. „Zachęcanie” polega na wprowadzeniu – no jakżeby inaczej! – nowego podatku „ekologicznego” w wysokości do 250 zł rocznie, w zależności od tego, jak stare jest auto.
 

 
Z mieszkania Aleksandra Szczygły, byłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, który zginął w katastrofie 10 kwietnia 2010 r., „nieznani sprawcy” ukradli laptopa.
 • awatar Gość: E tam. Kolejny napad mafii politycznej i tyle.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk cały czas uważa, że miliony Polaków oraz przedsiębiorcy płacą za mało podatków. W związku z tym chce nałożyć na firmy farmaceutyczne 3-proc. podatek od dochodu z leków refundowanych – czyli chce opodatkować to, co już wcześniej przyniosło zysk z podatku.
 • awatar Gość: E tam. Polacy wytrzymają to i więcej, np. podatek 5%-wy. W końcu jak się wybrało "drugą Irlandię", trzeba najpierw pocierpieć i potem do lekarza. No i zapłacić grzecznie podateczek.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, który przed wyborami opowiadał bajki, jaki to z niego liberał i ile to będzie ułatwień dla przedsiębiorców i obywateli, jak tylko dorwie się do upragnionego koryta, planuje zakazać ustawą od 2010 roku sprzedaży telewizorów niewyposażonych w tunery cyfrowe.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk – który cały czas uważa, że miliony Polaków płacą za mało podatków – planuje wraz ze swoim „fachowcem” ministrem finansów mgr. Jackiem Rostowskim wprowadzić w 2011 roku 5-procentowy VAT na książki i pisma specjalistyczne.
 • awatar Gość: Dobry człeczyna. Myślałem, że dopierniczy kilkanaście %.
 • awatar Hugs/d.Wieprzny: to jest już rozbój na prostej drodze
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Premierowi Drugiej Irlandii Donaldowi Tuskowi już nie wystarczają prorządowe media prywatne i chce sięgać dalej. W związku z tym przed kolejną „podróżą życia” w ramach walki o „tanie państwo” (tym razem do Indii, Chin i Wietnamu) zażyczył sobie, by z ramienia Telewizji Polskiej obsługiwała go konkretna wskazana przez niego dziennikarka, która będzie „właściwie” przedstawiać relacje z Azji.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, którego dziadek był w Wehrmachcie, nie ustaje w wysiłkach, by wprowadzić cenzurę w ostatnim bastionie wolnego słowa – Internecie. Wcześniej, tak jak mu PR-owcy kazali, spotykał się dla picu z internautami i zapewniał, że niczego już nie będzie cenzurował. Po paru tygodniach już mu się odwidziało i teraz chce blokować strony „hazardowe”, a docelowo wszystkie piszące krytycznie o nim, Platformie Obywatelskiej i Unii Europejskiej.
 • awatar Gość: Popiera go większość Polaków, a więc większość Polaków popiera jego pomysły na zamykanie ust aktualnym i potencjalnym krytykom. "Demokratycznie".
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Platformiany klub w małopolskim sejmiku wojewódzkim przyjął dwóch nowych radnych LPR: Piotra Stachurę, byłego członka Młodzieży Wszechpolskiej, oraz Wojciecha Bosaka, szefa biura zarządu TVP za rządów Piotra Farfała.
 • awatar partiaWiP: blog świetna robota:) zapraszam do Siebie:)
 • awatar Gość: Rośnie nam platforma porozumienia coraz bardziej i słuszniej. Brakuje tylko jakichś ciekawych postaci od Leppera.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Znany pachołek premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska, zatrudniony w jednym z największych szmatławców w Polsce na stanowisku „ekologa”, pisał na zlecenie platformianego Ministerstwa Środowiska propagandowe teksty o Puszczy Białowieskiej i hymny pochwalne na cześć platformianego ministra. Za dwa artykuły Ministerstwo (czyt. miliony Polaków) zapłaciło prawie 50 tys. zł. Nie bez znaczenia jest też fakt, że w tym samym, znanym z „obiektywizmu” szmatławcu, pracuje synalek platformianego premiera Drugiej Irlandii.
 

 
Platformiany drugoirlandzki dyrektor generalny Lasów Państwowych Marian Pigan sprzedał sam sobie (w imieniu Lasów) dom pod Pszczyną z 34-arową działką za 6 tys. zł (słownie zł: sześć tysięcy). By żyło się lepiej!
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk uważa, że miliony Polaków wciąż płacą za mało podatków. W związku z tym wraz ze swoim „fachowcem” ministrem finansów mgr. Jackiem Rostowskim zamierza wprowadzić nowy podatek wliczany w cenę paliwa – 4 gr od litra. Podatek ma iść na „koszty utrzymania rezerw paliwowych”, czyli pewnie na to samo, na co idzie podatek drogowy.
 • awatar Gość: Jak Polacy sobie wybrali pana nieznającego się na niczym, poza drenowaniem kieszeni i totalna kontrolą, to będą płacili. I to dużo, ale jak ich znam, odkują się na rodakach. Sarmacki styl.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Drugoirlandzka platformiana prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz jechała przez centrum stolicy 140 km/h (tam gdzie obowiązuje ograniczenie do 60 km/h), wjeżdżała też na pasy komunikacji miejskiej, przecinała wysepki oraz ciągłe linie. Podobnymi wyczynami mogą się pochwalić inni „fachowcy” z PO: minister ds. tropienia nadużyć finansowych w PiS w postaci zakupu dorsza za osiem złotych z groszami polonistka Julia Pitera oraz Bronisław Maria Karol hr. Komorowski alias Drzwi od Stodoły.
 • awatar Gość: Znasz wypowiedź Mirka? To wiesz, że ich żadne ograniczenia nie obowiązują.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Premier Drugiej Irlandii Donald Tusk dalej odbiera dzieci rodzicom (w celu stworzenia Tuskjugend?). Urzędasy przyjechały do szkoły i zabrały z niej 11-letniego Sebastiana, mieszkańca Bystrzycy Nowej. Według „fachowców” Tuska przyczyną, dla którego trzeba było go zabrać, była zła sytuacja finansowa oraz stan zdrowia niepracujących rodziców.
 • awatar Gość: @ewka1ka: Nie, on maczał w tym ręce. Jedna ręka (prawa)-Miro, druga ręka (lewa)-Zbycho.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Platformiani drugoirlandzcy psedoliberałowie szykują ustawę, dzięki której urzędasy – koledzy Donia, Mira, Grzecha, Zbycha i Rycha – będą mogły pod byle pretekstem odbierać dzieci rodzicom (zresztą już dziś bezczelny „liberał” Tusk odbiera Polakom dzieci pod pretekstem „bałaganu” w domu czy „biedy”). Dzięki temu PO będzie mogła, podobnie jak niegdyś stalinowscy komuniści i socjaliści spod znaku swastyki, utworzyć jakiś Tuskjugend wielbiący wodza i socjalistyczną Unię Europejską.
 • awatar Gość: Ciężko pracują nad budową państwa totalnej kontroli.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Premier Drugiej Irlandii Donald Tusk przed wyborami opowiadał bajki, jak to u niego będzie tanie państwo. Po wyborach organizował groteskowe pokazy w rodzaju: ministrowie busem na zaprzysiężenie rządu. Aktualnie pseudoliberał Tusk doszedł do wniosku, że w Polsce jednak jest za mało stołków dla żądnych pieniędzy i zaszczytów platformiaków, w związku z tym zamierza utworzyć nowy urząd – agencję zajmującą się… pomocą dla biedniejszych państw. A w agencji jak to w agencji – departamenty, dyrektorzy, sekretarki, samochody, konferencje, podróże i stołki dla kolesi. By żyło się lepiej.
 

 
Agenci CBA, podległego premierowi Drugiej Irlandii Donaldowi Tuskowi, przed przeszukaniem mieszkania jednego z bohaterów afery hazardowej Marcina Rosoła, szefa gabinetu politycznego „Mira”, pół godziny wcześniej zadzwonili do niego z pytaniem, czy jest w domu, bo mają nakaz prokuratorski wydania komputerów i pendrive’ów. Agenci przed wejściem do mieszkania zdjęli buty, a na koniec Rosół poczęstował ich kawą.
 • awatar Gość: Dobrze, że pan Rosół nie pobił ich mopem.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›