• Wpisów:235
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 19:25
  • Licznik odwiedzin:31 206 / 3627 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Premier Drugiej Irlandii Donald Tusk konsekwentnie prowadzi politykę terroru i ucisku fiskalnego. W związku z tym zamierza milionom Polaków odebrać ulgi na materiały budowlane (zwrot 15 z 22 proc. zapłaconego podatku VAT). Jak przewidują eksperci, ograniczy to prywatne inwestycje i tym samym uderzy w całą branżę budowlaną. Dodatkowo od 1 stycznia 2011 r. pseudoliberalny platformiany premier Tusk podnosi o 1 pkt proc. VAT m.in. na materiały budowlane.
 

 
Okazuje się, że dla pazernego pseudoliberała podniesienie VAT-u do 23 proc. to za mało. Chce zedrzeć z milionów Polaków ostatnie koszule. Premier Drugiej Irlandii Donald Tusk planuje podniesienie innych podatków: na żywność – do 6 proc., na materiały budowlane – do 8 proc. Planuje również wzrost akcyzy na papierosy – o 4 pkt proc., a w 2012 roku wprowadzenie akcyzy (czyli podatku od luksusu) na… węgiel i koks. Tak, tak! Dla Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska ciepło to towar luksusowy! Podniesienie podatków spowoduje obniżenie tempa wzrostu PKB, zahamuje wzrost gospodarczy, podniesie koszty kredytów.
 

 
W Drugiej Irlandii premiera Donalda Tuska 42 proc. Polaków ubiera się w sklepach z używaną odzieżą.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, który przed wyborami opowiadał bajki o tym, jak to jak tylko dorwie się upragnionego koryta, zrobi „tanie państwo” i jak to on nie będzie ograniczał biurokracji, od 2005 r. zatrudnił w korpusie służby cywilnej o 20 proc. więcej urzędników. Opłacenie ich rocznie kosztuje o 2 mld zł więcej.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii nie może odpuścić podatnikom i chce ich jak najbardziej łupić po kieszeniach. Od 2011 roku miliony Polaków zapłacą więcej za wywóz śmieci, gdyż „fachowcy” z Ministerstwa Środowiska podnoszą dwukrotnie „opłaty środowiskowe” za składowanie odpadów.
 

 
Platformiani „fachowcy” premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska, wskutek skutecznego „lobbingu” wydawców książek, planują wprowadzić nowe podatki – 1 proc. na aparaty i lustrzanki cyfrowe oraz 1,5 proc. na papier A4 i A3. Ma to być „rekompensata” dla „twórców” za samą możliwość kopiowania (nie za kopiowanie!) za pomocą tych urządzeń.
 

 
23-proc. VAT to dla pseudoliberałów z Platformy Obywatelskiej za mało. Kolejne podwyżki tego podatku „fachowcy” premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska planują na lipiec 2011 i 2012 r. Podatek VAT podwyższany jest „tymczasowo”, podobnie jak „tymczasowo” był wprowadzony podatek Belki, którego na obecne stanowisko prezesa NBP rekomendował prezydent Drugiej Irlandii Bronisław Maria Karol hr. Komorowski.
 

 
Platformiany „fachowiec” w rządzie premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska minister finansów mgr Jacek Rostowski planuje likwidację ulgi za wydatki na dostęp do Internetu.
 

 
Miniter spraw zagranicznych w drugoirlandzkim platformianym rządzie Radzio Sikorski zarządził, żeby w każdej ambasadzie, jak za komuny, wisiał portret prezydenta.
 

 
Premier Drugiej Irlandii Donald Tusk wraz ze swoim „fachowcem” ministrem finansów mgr. Jackiem Rostowskim zadecydował, że podniesie milionom Polaków podatek VAT o 1 pkt proc. (do 23 proc.). Przed wyborami Tusk zarzekał się, jak to on będzie obniżał wszystkim podatki, pokazywał animacje „3 × 15” itp., a w listopadzie 2007 opowiadał takie oto bajki: – Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków i innych danin publicznych. Dotyczy to i musi to dotyczyć wszystkich: i tych mniej zamożnych, i tych bogatszych. Musi być rozważny marsz, ale chcę, aby był to marsz zawsze w jednym kierunku, zawsze w kierunku niższych podatków.
 

 
Prezydent Drugiej Irlandii Bronisław Maria Karol hr. Komorowski cierpi od kilku lat na z częstoskurcz komorowy serca. Póki co wibroposeł z PO nie domaga się raportu o stanie zdrowia.
 

 
Opanowana przez platformianych fachowców premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska „niezależna” i „odpartyjniona” rzeszowska prokuratura trzy dni przed drugą turą wyborów prezydenckich ogłosiła, że niedługo przedstawi akt oskarżenia (nie, że przedstawiła) Mariuszowi Kamińskiemu, byłemu szefowi CBA z rekomendacji PiS. Po wyborach „niezależna” plaformiana prokuratora poinformowała, że aktu jednak nie będzie.
 

 
Platformiani „fachowcy” od Donalda Tuska z MSWiA zaktualizowali kodeks wykroczeń, dzięki czemu urzędasy mogą „walczyć” z osobami, które próbując wiązać koniec z końcem, handlują na ulicach. Będą wysokie grzywny i konfiskata mienia (np. polowego łóżka ze skarpetami czy wiaderka z kwiatami).
 

 
Pseudoliberalna plaformiana Druga Irlandia Donalda Tuska bierze się za osoby handlujące w Internecie tytoniem oznaczonym jako kolekcjonerski. Powodem jest brak akcyzy na tak sprzedawany towar. Pazerny Tusk nie może temu popuścić.
 

 
Pseudoliberalni platformiani „fachowcy” wprowadzają od 2011 roku nowe utrudnienia dla przedsiębiorców i obywateli, a mianowicie obowiązkowe regularne serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych, wraz z prowadzeniem dokumentacji. Prace konserwacyjne będą mogli przeprowadzać tylko certyfikowani serwisanci. Takich „fachowców” nie ma, a jak będą, to będą musieli odbywać kosztowne szkolenia, m.in. dzięki czemu usługi te będą bardzo drogie. Dodatkowo potrzebnych będzie 50 nowych inspektorów ochrony środowiska, nadzorujących wypełnianie zmienionych przepisów. Kary za nieprzestrzeganie wymogą mają sięgać do 40 tys. zł.
 

 
Drugoirlandzcy platformiani „fachowcy” od mediów, na czele których stoi Iwona Śledzińska-Katarasińska (zatrudniona w Agorze SA; teraz już nawet do Michnika nie musi przychodzić Rywin, ani nikt inny), znana z jazdy samochodem „po lekach” (niezawisły sąd to łyknął), wraz z „fachowcami” z SLD i PSL robią skok na media publiczne. Na razie wzięli się za obsadę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Pod hasłem „odpartyjnienia” platformiani „fachowcy” wpakowali do niej Jana Dworaka – pierwszego w historii szefa TVP z legitymacją partyjną – oraz zausznika Bronisława Marii Karola hr. Komorowskiego Krzysztofa Lufta. Luft ów, platformiany pracownik Kancelarii Sejmu, próbował wziąć bezpłatny urlop na pięcioletnią kadencję, ale po krytyce w mediach z tego zrezygnował.
 

 
Republikański polityk Peter T. King złożył w Kongresie USA – widząc „oszałamiające” „postępy” odnosi premier Drugiej Irlandii Donald Tusk w sprawie „śledztwa”, mającego ustalić przyczyny katastrofy smoleńskiej – projekt rezolucji wzywającej do przeprowadzenia niezależnego międzynarodowego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.
 

 
Drugiego lipca 2010 r. trzej oficerowie rosyjskiego MSW zostali odznaczeni przez platformiane drugoirlandzkie MSWiA, na którego czele stoi tuskowy „fachowiec” Jerzy Miller, medalami „za zasługi dla policji” za pracę i współdziałanie z polskimi ekspertami w czasie śledztwa dotyczącego katastrofy pod Smoleńskiem. Mimo że sprawa do dziś nie została wyjaśniona.
 

 
Jak ustalił dr Marek Jerzy Minakowski, przodkowie drugoirlandzkiego platformianego kandydata na prezydenta Bronisława Marii Karola hr. Komorowskiego wyłudzili tytuł hrabiowski na podstawie sfałszowanych dokumentów.
 

 
W czasie prezydenckiej kampanii wyborczej wizytująca w Polsce amerykańska sekretarza stanu Hilary Clinton wskutek nacisków platformianego MSZ, na czele którego stoi Radzio Sikorski, zrezygnowała ze złożenia kwiatów na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich.
 

 
Drugoirlandzki platformiany prezes KRUS-u Henryk Smolarz wypłacił sobie za 2009 r. 157 tys. zł nagrody. Swoimi zastępcom wypłacił po 108 tys. zł. W sumie wszyscy pracownicy KRUS-u dostali 13, 6 mln zł premii. By żyło się lepiej!
 

 
Siedzibą sztabu wyborczego platformianego pseudoliberalnego kandydata na prezydenta Bronisława Marii Karola hr. Komorowskiego jest mieszkanie ultralewicowej „dziennikarki” największego szmatławca w Polsce, który regularnie od wielu miesięcy publikuje takie sondaże, jakie sobie tylko PO zażyczy.
  • awatar Gość: Jakiś widać naród specyficznych homosiów.
  • awatar obserwatorXX: @chmurek: w rzeczy samej!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Pseudoliberalny platformiany drugoirlandzki kandydat na prezydenta Bronisław Maria Karol hr. Komorowski aka Drzwi od Stodoły uważa, że w Polsce cały czas jest za mało biurokracji i stołków dla kolesi. W związku z tym obiecał, że jak tylko zdobędzie upragniony stołek prezydenta, natychmiast powoła jakąś radę zdrowia publicznego.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›