• Wpisów:235
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 19:25
  • Licznik odwiedzin:31 208 / 3628 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Państwowe PKP uzyskały sądowy zakaz upublicznienia raportu pokontrolnego NIK, bo może to „naruszyć dobre imię publicznego przewoźnika”.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, szef „rządu”, którego naczelną zasadą jest nieustanne podwyższanie podatków i danin publicznych oraz wprowadzanie nowych, wraz ze swoim „fachowcem” ministrem finansów mgr. Jackiem Rostowskim podwyższa od 2011 r. VAT na tzw. artykuły dziecięce – z 7 do 23 proc. Zdrożeją np. śpioszki, pieluchy, buciki itp.
  • awatar Irena Anna C: Bez komentarzy to się wie .I tak z Polski nie zrobi drugiej Irlandii .
  • awatar Gość: Ale w nogę gra dobrze. Noga do nogi...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii i jego banda „fachowców” cały czas uważają, że Polacy płacą za mało podatków i danin publicznych, a naczelną zasadą jego rządów jest wprowadzanie nowych i podwyższanie starych. W związku z tym od 2011 r. zostanie nałożony VAT na operacje plastyczne, przez co zdrożeją one o 23 proc.
 

 
W Drugiej Irlandii pesudoliberalnego platoformianego premiera Donalda Tuska szerzy się terror „polityki miłości”, uprawiany przez PO, prorządowe media i hordy „młodych, wykształconych, z dużych miast” z wypranymi mózgami. Terror wobec opozycji, terror wobec PiS-u. W związku z tym – po niedawnym zabójstwie jednego z działaczy Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi – niektórzy kandydaci PiS w najbliższych wyborach samorządowych rezygnują z udziału w nich w obawie o własne życie, zdrowie czy miejsce pracy.
  • awatar Gość: "Polityka miłości", czyli w mordę i na dokładkę nożem.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Cieć, wynajmujący dom u jakiegoś nazisty, który w rządzie premiera drugiej Irlandii Donalda Tuska pełni funkcję rzecznika (mimo że wcześniej został zdymisjonowany przy okazji afery hazardowej), stwierdził, że złamanie prawa przez ministra sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego to nie jest żaden powód do dymisji (chodzi o bezprawne odsłuchanie w blasku fleszy fragmentów zapisów czarnych skrzynek z rozbitego 10 kwietnia 2010 r. rządowego tupolewa).
 

 
Dwudziestotrzyletnia córka platformianego „fachowca” ministra finansów mgr. Jacka Rostowskiego w rządzie premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska, bez jakiegokolwiek doświadczenia, została zatrudniona bez konkursu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych jako doradca ministra Radka. Nawet platformiany mentor o ksywce „Profesor”, znany z nazywania PiS-u i jego elektoratu „bydłem” (który zresztą sam pracował w radzie nadzorczej Lotu) uważa sprawę za dziwną. Normalna ścieżka kariery w MSZ rozpoczyna się od egzaminu z dwóch języków obcych oraz sprawdzenia wiedzy o Polsce i świecie współczesnym. Później jest jeszcze m.in. egzamin dyplomatyczny.
 

 
W Drugiej Irlandii platformianego premiera Donalda Tuska, który wraz z prorządowymi mediami (tak ok. 90 proc. rynku) prowadzi politykę „miłości”, został dokonany z premedytacją mord polityczny na działaczu partii opozycyjnej (PiS) w Łodzi. To pierwsze tego typu zdarzenie po 1989 r. (do tej pory politycy ginęli wskutek porachunków mafijnych; Sekuła, Falzman, Papała itp.).
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, którego bardzo boli wolność słowa, zamierza upaństwowić niezależną „Rzeczpospolitą”. Będzie to kolejna próba nacjonalizacji przedsiębiorstwa (pierwsza – banku BZ WBK – była nieudana).
 

 
Platformiani „fachowcy” wraz z koalicjantami medialnym z SLD robią porządki w TVP, tzw. „odpolitycznienie”. W najbliższym czasie z anteny spadają programy „Misja specjalna” Anity Gargas, „Bronisław Wildstein przedstawia”. Pracę straci również Joanna Lichocka, prowadząca program „Polityka przy kawie”. Wygląda na to, że niezależni dziennikarze są za mało entuzjastyczni dla „wiekopomnych” „działań” premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska i strażnika żyrandola Bronisława Marii Karola hr. Komorowskiego.
 

 
Platformiani „fachowcy” pseudoliberalnego premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska nie potrafili znaleźć gościa, który sprofanował krzyż tworząc go z puszek po piwie lech, mimo że osoba ta miała profil na Facebooku z imieniem, nazwiskiem, zdjęciami itp. „Dobrze zarabiający” policjanci otrzymali wydruki z profilów na Facebooku, a nawet film, na którym było widać uczestników zajścia. Mimo to postępowanie zostało umorzone przez platformianą „niezależną” warszawską prokuraturę.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk nadal uważa, że miliony Polaków płacą za mało różnych podatków i danin publicznych. Dlatego też ze swymi „fachowcami” zamierza wprowadzić nowy podatek w wysokości 1 proc. miesięcznego wynagrodzenia. Dla zmylenia przeciwnika (czyt. obywateli) będzie on występował pod zgrabną nazwą „ubezpieczenie od ryzyka niesamodzielności”.
 

 
W Drugiej Irlandii pseudoliberalnego premiera Donalda Tuska i jego platformianych „fachowców” żaden przedsiębiorca nie może czuć się bezpiecznie. Sanepid oraz policja – rzecz jasna „niezależne – na polecenie szefa rządu (pod publiczkę, przed wyborami), bez żadnych podstaw prawnych, zorganizowały masową ogólnopolską akcję polegającą na zamknięciu od kilku lat legalnie działających sklepów sprzedających tzw. dopalacze. Sprawa najprawdopodobniej skończy się wysokimi odszkodowaniami dla właścicieli sklepów i dystrybutorów. Jeśli nie zasądzą ich „niezawisłe” platformiane jeszcze rozgrzane sądy, to na pewno zrobi to trybunał w Strasburgu. Jednocześnie kilka tygodni wcześniej „rząd” platformianych „fachowców” od Tuska zaczął przygotowywać projekt, w myśl którego posiadanie przy sobie niewielkiej ilości narkotyków miałoby nie być przestępstwem.
 

 
Przed wyborami platformiani spece opowiadali, jak to za PiS-u upolityczniona jest prokuratura i sądy, ręcznie sterowane itp., choć do dziś nie ma na poparcie tych tez żadnych dowodów. Szumnie przeprowadzono rozdzielenie urzędu ministra sprawiedliwości i prokuratura generalnego, co miało rzekomo wpłynąć pozytywnie na niezależność obu tych organów. Tymczasem w Drugiej Irlandii przed przyjazdem Czeczena Ahmeda Zakajewa premier Donald Tusk publicznie oświadczył, że nie wyda go Rosji (takie było oczekiwanie Kremla, który uważa go za terrorystę). „Niezawisły” sąd postąpił oczywiście zgodnie z oczekiwaniami Tuska i faktycznie nie dopuścił do jego wydania. Nb. w Rosji urzędy prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości również są rozdzielone i podobnie jak w Drugiej Irlandii Tuska są „niezależne”.
 

 
W Drugiej Irlandii pseudobliberalnego platformianego premiera Donalda Tuska cenzura jak w Chinach. Po kilku zrealizowanych w Sejmie programach pt. „Siara w kuluarach” platformiani „fachowcy” zabronili ekipie telewizyjnej nagrywania. Janusz Rewiński okazał się za mało entuzjastyczny dla „zielonej wysypy” i innych cudów Tuska.
  • awatar Gość: Jeszcze by się nabijał z bożyszcza tłumów. Ale jak zacznie kadzić Drogiemu Przywódcy Narodu, aaaaa, to co innego.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Pseudoliberalny platformiany „fachowiec” premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska minister finansów mgr Jacek Rostowski od 2011 r. podnosi o 4 proc. stawkę podatku na tytoń, papierosy i cygaretki.
  • awatar Gość: Piękne salto po forsę. Hazard nie wypalił...
  • awatar ReleaseMe: a może tak słówko o wyciaganiu kasy z Lasów Państwowych? jest plan podpięcia ich pod budżetówkę, co w konsekwencji spowoduje prywatyzację, pisałam juz o tym u siebie. Totalna porażka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
„Doradcą” platformianego prezydenta Drugiej Irlandii Bronisława Marii Karola hr. Komorowskiego został Jerzy Smoliński, który wsławił się tym, że w kwietniu 2010 r. po pijanemu składał wieniec na grobie śp. Anny Walentynowicz.
 

 
Platformiany „fachowiec” Sławomir Nowak zapowiedział, że PO poprze w wyborach na prezydenta Sopotu łapówkarza Jacka Karnowskiego, przeciwko któremu prowadzone jest postępowanie sądowe. Nb. prowadzone prawdopodobnie tak, by sprawa się przedawniła. By żyło się lepiej!
 

 
Premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, który przed wyborami opowiadał bajki, że będzie jak tylko zdobędzie upragniony stołek, będzie ułatwiał i upraszczał życie przedsiębiorcom i obywatelom, konsekwentnie umacnia biurokrację. Najnowszy pomysł pseudoliberalnych „fachowców” z PO to utrudnienia w budowie dróg, szpitali, szkół, kin, teatrów, obiektów sportowych. Od 15 listopada br. wszelkie tego typu budowy wymagają tzw. decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, której uzyskanie znacznie opóźni inwestycje.
  • awatar Gość: Pan Tusk obiecywał budowę, co najmniej, tysiąca kilometrów autostrad rocznie. Bardzo naiwni (eufemizm) to kupili.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Prowadzący konsekwentną politykę ucisku i terroru fiskalnego pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk nasyła na legalnie działające sklepy z tzw. dopalaczami masowe kontrole urzędników skarbowych. To nie wszystko. W tym samym czasie sklepy w asyście policji kontrolują również straż pożarna, sanepid, PIH, celnicy oraz nadzór farmaceutyczny.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, który przed wyborami opowiadał, jak to on będzie, zmniejszał i upraszczał podatki, zamierza wprowadzić nowy podatek – podatek bankowy.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk uważa, że w Polsce cały czas jest za mało urzędów i stołków dla kolesi. W związku z tym utworzył nowy urząd. Mianowicie powołał swojego kolesia na – żeby było śmiesznej – „pełnomocnika ds. walki z biurokracją”.
 

 
Pseudoliberalny platformiany premier Drugiej Irlandii Donald Tusk, który przed wyborami opowiadał bajki, jak to on jak tylko dorwie się do upragnionego koryta, wprowadzi „tanie państwo” i będzie odbiurokratyzowywał gospodarkę – w ciągu 2009 r. zatrudnił 40 tys. nowych urzędników.
 

 
Były pracownik ultralewicowego i jednocześnie prorządowego szmatławca, w którym zatrudniony jest również synalek premiera Drugiej Irlandii Donalda Tuska oraz znana z jazdy „po lekach” („niezawisły” sąd łyknął takie wytłumaczenie bez mydła) Iwona Śledzińska-Katarasińska, został rzecznikiem prasowym ministra Radka.